TFSSE4K99JE
MFR.Part #
TFSSE4K99JE
JLCPCB Part #
C6552765
Package
SMD,21x10.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,21x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS