TFSSD100RFE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSSD100RFE
JLCPCB Part #
C7067840
Package
SMD,21x8mm
Description
-40℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,21x8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS