TFSSD470RFE
MFR.Part #
TFSSD470RFE
JLCPCB Part #
C7400106
Package
SMD,21x8mm
Description
-40℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,21x8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS