TFSSA100RFE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSSA100RFE
JLCPCB Part #
C6284731
Package
SMD,9x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,9x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS