TFSSC6K80FE
MFR.Part #
TFSSC6K80FE
JLCPCB Part #
C7361251
Package
SMD,13x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,13x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS