TFSSC4K99FE
MFR.Part #
TFSSC4K99FE
JLCPCB Part #
C7121767
Package
SMD,13x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 4.99kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,13x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS