TFA20C05DBER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFA20C05DBER
JLCPCB Part #
C7361213
Package
0805
Description
0Hz~20GHz 100mW 50Ω 5dB 0805 RF Attenuators ROHS