TFSSA750RFE
MFR.Part #
TFSSA750RFE
JLCPCB Part #
C6552749
Package
SMD,9x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,9x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS