F30J15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F30J15RE
JLCPCB Part #
C2614283
Package
Plugin
Description
15Ω 30W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS