TFSD1K50JE
MFR.Part #
TFSD1K50JE
JLCPCB Part #
C2648383
Package
Plugin,21x8mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,21x8mm Through Hole Resistors ROHS