MOX-1-121804K
MFR.Part #
MOX-1-121804K
JLCPCB Part #
C3535203
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 1.8MΩ 2.5W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS