TWM5J20KE-B
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWM5J20KE-B
JLCPCB Part #
C3525517
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 20kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS