TFSD750RJE
MFR.Part #
TFSD750RJE
JLCPCB Part #
C3383149
Package
Plugin,21x8mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,21x8mm Through Hole Resistors ROHS