TFH85P7K50JE
MFR.Part #
TFH85P7K50JE
JLCPCB Part #
C19333901
Description
7.5kΩ 85W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-264 Through Hole Resistors ROHS