TFH85P1K50JE
MFR.Part #
TFH85P1K50JE
JLCPCB Part #
C19420340
Description
1.5kΩ 85W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-264 Through Hole Resistors ROHS