TFH85M3R00JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFH85M3R00JE
JLCPCB Part #
C19358545
Package
TO-264
Description
3Ω 85W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-264 Through Hole Resistors ROHS