TEH70M7K50JE
MFR.Part #
TEH70M7K50JE
JLCPCB Part #
C19466911
Description
7.5kΩ 70W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS