MJ16R9FE-R52
MFR.Part #
MJ16R9FE-R52
JLCPCB Part #
C19468810
Description
125mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS