TUM5J270E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUM5J270E
JLCPCB Part #
C3443527
Package
Plugin,22x10mm
Description
270Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,22x10mm Through Hole Resistors ROHS