MOX-400231007F1
MFR.Part #
MOX-400231007F1
JLCPCB Part #
C6227759
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+210℃ 1000MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors