TAH20P3R30JE
MFR.Part #
TAH20P3R30JE
JLCPCB Part #
C2648151
Package
TO-220-2
Description
20W 3.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS