TAH20P3K30JE
MFR.Part #
TAH20P3K30JE
JLCPCB Part #
C2648127
Description
20W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS