MEV07V47R0FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MEV07V47R0FE
JLCPCB Part #
C4245722
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS