SM208035005KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM208035005KE
JLCPCB Part #
C3398655
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 3W 50MΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS