SM308035005KE
MFR.Part #
SM308035005KE
JLCPCB Part #
C3550772
Description
-55℃~+110℃ 4W 50MΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS