FCSL90R025FER
MFR.Part #
FCSL90R025FER
JLCPCB Part #
C4120620
Package
SMD,9x4.5mm
Description
-55℃~+155℃ 25mΩ 4W ±1% ±50ppm/℃ SMD,9x4.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS