SM208035005K
MFR.Part #
SM208035005K
JLCPCB Part #
C3487359
Description
-55℃~+110℃ 3W 50MΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS