SM204035005F
MFR.Part #
SM204035005F
JLCPCB Part #
C3515040
Description
-55℃~+110℃ 2W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS