RW2S0CBR470JE
MFR.Part #
RW2S0CBR470JE
JLCPCB Part #
C4307195
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 2W 470mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS