KDV02FR180ET
MFR.Part #
KDV02FR180ET
JLCPCB Part #
C4243758
Description
100mW 180mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS