F10J1K75E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J1K75E
JLCPCB Part #
C2619716
Package
Plugin
Description
1.75kΩ 10W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS