SM104033005FE
MFR.Part #
SM104033005FE
JLCPCB Part #
C2647721
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 30MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS