203PA2K500T
MFR.Part #
203PA2K500T
JLCPCB Part #
C3364965
Description
-60℃~+150℃ 2.5kΩ 250mW ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D6.9xL8.6mm Through Hole Resistors ROHS