SM108025666F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM108025666F
JLCPCB Part #
C3453449
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 4.25W 566MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS