SM102035004JE
MFR.Part #
SM102035004JE
JLCPCB Part #
C2647630
Description
-55℃~+110℃ 1W 5MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS