RW3R5EAR500JET
MFR.Part #
RW3R5EAR500JET
JLCPCB Part #
C4254309
Package
SMD,20.6x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 3.5W 500mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,20.6x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS