MJ6982FE-R52
MFR.Part #
MJ6982FE-R52
JLCPCB Part #
C19566317
Description
125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS