RW3R5EA1R00JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW3R5EA1R00JET
JLCPCB Part #
C3948802
Package
SMD,20.6x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 3.5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,20.6x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS