SM108034003FE
MFR.Part #
SM108034003FE
JLCPCB Part #
C2647857
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 400kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS