810F1K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
810F1K5E
JLCPCB Part #
C6713301
Package
Plugin
Description
1.5kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS