HVC0402T2504JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0402T2504JET
JLCPCB Part #
C3997591
Description
-55℃~+155℃ 2.5MΩ 50mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS