L25J100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L25J100E
JLCPCB Part #
C2619016
Package
Plugin
Description
100Ω 25W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS