RW3R0DB100RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW3R0DB100RJE
JLCPCB Part #
C4254314
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS