SM108032007FE
MFR.Part #
SM108032007FE
JLCPCB Part #
C2641638
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 2000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS