RW3R0DB150RJE
MFR.Part #
RW3R0DB150RJE
JLCPCB Part #
C2641345
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 200V 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS