RW1S5CA1R00JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW1S5CA1R00JET
JLCPCB Part #
C4152617
Package
SMD,10x4mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 1Ω Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% SMD,10x4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS