L225J100K
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L225J100K
JLCPCB Part #
C5745724
Package
Plugin
Description
100kΩ 225W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance