RW1S0BA2R10FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW1S0BA2R10FE
JLCPCB Part #
C4249933
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS