RW1S0BA21R0FE
MFR.Part #
RW1S0BA21R0FE
JLCPCB Part #
C4117525
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 21Ω Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS