OC2K101E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OC2K101E
JLCPCB Part #
C6943386
Package
Plugin,D7.9xL19.1mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.7W 100Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS